Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Frozen Dubluar ne shqip

                      Shiko Filmin Ne Serverin 2&3 Nese Severi i Pare nuk Puno
  
Shkarko Filmin
×
Kliko 1 Here Ne reklam te mos shtohen seconda te tjer

Përshkrim i shkurter


 Zonja e re Anna e Arendelle ëndërron të gjejë dashuri në kurorëzimin e saj Elsa. Fati e çon atë në një udhëtim të rrezikshëm në përpjekje për të përfunduar. Ajo shoqërohet nga njeriu i dorëzimit në akull Kristoff, renë e tij Sven, gjithashtu burri i borës Olaf. Në një përvojë ku ajo do të mësojë se çfarë do të thotë me të vërtetë miqësia, guximi familjar dhe dashuria.

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad