Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Alvin dhe Ketrushat Dubluar ne shqip

                      Shiko Filmin Ne Serverin 2&3 Nese Severi i Pare nuk Puno
  
Shkarko Filmin
×
Kliko 1 Here Ne reklam te mos shtohen seconda te tjer

Përshkrim i shkurter


 Një shkrimtar këngësh i quajtur Dave Seville gjen udhëheqësin mashtrues Alvin, fitoren e mprehtë të Simonit në lidhje me një treshe të chipmunks të kënduar dhe Theodore topolak, të impresionuar.

Post a Comment

1 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.
  1. kisha gjith ato dit qe e kerkoja neper webe te tjera por nuk puninte por tani qe ju gjeta juve

    ReplyDelete

Top Post Ad