Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Aventura e ngrirë e Olafit (Olaf's Frozen Adventure) Dubluar ne shqip

  

Shkarko Filmin ne 2 Linkat me Posht

 

Pershkrim i shkurter: Shtë sezoni i parë i Krishtëlindjes që nga rihapja e portave dhe Anna dhe Elsa organizojnë një festë për të gjithë Arendelle. Kur qytetarët e qytetit papritur largohen herët për të shijuar traditat e tyre të festave, motrat kuptojnë se nuk kanë traditat e tyre familjare. Elsa ankohet për faktin se për shkak se ajo kishte izoluar veten në pjesën më të madhe të jetës, ajo dhe Anna nuk ishin në gjendje të kalonin kohë me njëri-tjetrin. Olaf vendos të kërkojë tradita me ndihmën e Sven.!..Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad