Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Aventurat e Ketrushave Dubluar ne shqip

  
Shkarko Filmin ne 2 Linkat me Posht

Përshkrim i shkurter

 Alvin ka hyrë në Simon dhe Theodore në një garë me tullumbace të ajrit të nxehtë në të gjithë botën kundër Chipettes për të dhënë diamante. Fituesit do të mbledhin një çmim prej 100,000. Fëmijët dhe të rriturit do të shijojnë këtë film të realizuar me numra muzikorë nga Chipmunks dhe Chipettes.

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad