Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Batman kundër Drakules Dubluar ne shqip

                      Shiko Filmin Ne Serverin 2&3 Nese Severi i Pare nuk Puno
  
Shkarko Filmin
×
Kliko 1 Here Ne reklam te mos shtohen seconda te tjer

Përshkrim i shkurter


 Një zjarr i vjetër i shëtitjeve të Bruce Wayne në qytet, duke ripërsëritur romancën mes tyre të dy lart. Në të njëjtën kohë, një vrasës masiv me një sëpatë nga njëra anë fillon të eliminojë drejtorët e krimit të Gotham. Për shkak të pamjes së errët të individëve, ai është i hutuar për njeriun bat. Tani njeriu bat duhet të zgjidhë enigmën dhe të merret

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad