Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Batman Kunder Dy Fetyrshit (Batman vs. Two-Face)Dubluar ne shqip

  
Shkarko Filmin ne 2 Linkat me Posht

Përshkrim i shkurter

 Kur prokurori i Gotamit, Harvi Dent plagoset në një aksident në laborator, Njeriu me dy fytyra fillon një fushatë krimi të pandalshme. Tani Batmani dhe Robini, duhet të zbulojnë identitetin e tij, ndërkohë që përballen edhe me shumë armiq e rreziqe të tjera...

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad