Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Batman Maska e Fantazmes Dubluar ne shqip

  
Shkarko Filmin ne 2 Linkat me Posht

Përshkrim i shkurter

 Një zjarr i vjetër i shëtitjeve të Bruce Wayne në qytet, duke ripërsëritur romancën mes tyre të dy lart. Në të njëjtën kohë, një vrasës masiv me një sëpatë nga njëra anë fillon të eliminojë drejtorët e krimit të Gotham. Për shkak të pamjes së errët të individëve, ai është i hutuar për njeriun bat. Tani njeriu bat duhet të zgjidhë enigmën dhe të merret.

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad