Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Batman pa kufi Heronjtë mekanikë kundër Mutantevë Dubluar ne shqip

                      Shiko Filmin Ne Serverin 2&3 Nese Severi i Pare nuk Puno
  
Shkarko Filmin
×
Kliko 1 Here Ne reklam te mos shtohen seconda te tjer

Përshkrim i shkurter


 Dark Knight është rikthyer duke bërë atë që bën më së miri - duke mbrojtur qytetarët e qytetit Gotham - në këstin e tretë të serisë Batman Unlimited, Batman Unlimited: Mechs vs Mutants. Kur shkencëtari i keq Z. Freeze aktivizon shpikjen e tij të fundit në dy prej kriminelëve më të egër të Gotham City - Killer Croc dhe Bane - gjërat shkojnë nga keq në keq. Duke i shndërruar ato në monstra mutante me madhësi të madhe, Super-Villains fillojnë të shkelin nëpër rrugët e qytetit Gotham pa mbaruar sytë. Varet nga Caped Crusader dhe ekipi i tij Super Hero për të shpëtuar ditën duke vendosur mekanizmat gjigantë të robotëve në vendin e tyre - por do të jetë një betejë përpjetë pasi ata përballen kundër armiqve të mëdha.

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad