Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Bob Sfungjeri Pantallona Katrori Dhe Mbreti i Detit Dubluar ne shqip

                      Shiko Filmin Ne Serverin 2&3 Nese Severi i Pare nuk Puno
  
Shkarko Filmin
×
Kliko 1 Here Ne reklam te mos shtohen seconda te tjer

Përshkrim i shkurter


 Ka probleme në krijimin e fundeve të bikinit. Dikush ka vjedhur kurorën e mbretit Neptun si duket fajin e z. Krab, bosi i SpongeBob. Megjithëse ai sapo është kapërcyer për promovimin e ëndrrave të tij, SpongeBob qëndron pranë shefit të tij, dhe së bashku me pal-in e tij shumë më të mirë Patrick, vendos për një mision të pabesë në Shell City për të rikthyer kurorën dhe për të shpëtuar jetën e Z. Krab

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad