Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Bob Sfungjeri Të Ngrirë në Borë Dubluar ne shqip Dubluar ne shqip

  
Shkarko Filmin ne 2 Linkat me Posht

Përshkrim i shkurter

 E gjithë Bikini Bottom hyn në një garë sajë për të fituar 1 milion dollarë. Ndërsa garojnë, ata sulmohen nga molusqet e neveritshme të borës. Plankton përfiton nga të gjithë që janë larguar për të vjedhur formulën e fshehtë të Krabby Patty.

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad