Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Bota e lodrave 2 Dubluar ne shqip

  
Shkarko Filmin ne 2 Linkat me Posht

Përshkrim i shkurter

 Andi shkon në kampin Cowboy, duke lënë pasuritë e tij në pajisjet e tyre. Gjërat zhvendosen në veshje të larta kur një koleksionist lodrash i ngulitur i quajtur Al McWhiggen, pronar i Al's Toy Barn rrëmben Woody. Një mision i guximshëm shpëtimi është montuar nga lodrat e andy, viti i dritës Buzz takon ndeshjen e tij dhe ku zemra e tij dhe ai me të vërtetë i përkasin Woody duhet të zgjedhë.

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad