Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

E Bukura dhe Bisha Dubluar ne shqip

                      Shiko Filmin Ne Serverin 2&3 Nese Severi i Pare nuk Puno
  
Shkarko Filmin
×
Kliko 1 Here Ne reklam te mos shtohen seconda te tjer

Përshkrim i shkurter


 Ndiqni aventurat e Belle, një grua e re që e gjen veten në kështjellën e një princi që është shndërruar në një bishë që është misterioze. Me ndihmën e stafit të kështjellës, Belle shpejt mëson mësimin e të gjithëve - që bukuria e vërtetë vjen nga brenda

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad