Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Epoka e akullnajave 2 Shkrirja Dubluar ne shqip

                      Shiko Filmin Ne Serverin 2&3 Nese Severi i Pare nuk Puno
  
Shkarko Filmin
×
Kliko 1 Here Ne reklam te mos shtohen seconda te tjer

Përshkrim i shkurter


 Diego, Manny dhe Sid rikthehen në këtë vazhdim. Këtë herë, ngrirja e thellë është përfunduar, dhe gjithashtu toka ka filluar të shkrihet, që do të shkatërrojë luginën e çmuar të trios. Fatkeqësia i detyron ata të kthehen dhe gjithashtu paralajmërojnë pjesën tjetër të bishave.

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad