Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Epoka e akullnajave 3 Lindja e Dinosaurëve Dubluar ne shqip

                      Shiko Filmin Ne Serverin 2&3 Nese Severi i Pare nuk Puno
  
Shkarko Filmin
×
Kliko 1 Here Ne reklam te mos shtohen seconda te tjer

Përshkrim i shkurter


 Kohët po ndryshojnë për Manny vigan, Sid motorrën e vrarë dhe Diego tigrin më të butë të dhëmbëzuar që është dinak. Jeta nxehet për heronjtë tanë sa herë që takohen me disa fqinjë - dinosaurët e fuqishëm.

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad