Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Epoka e akullnajave 5 Kursi i përplasjes Dublur ne shqip

  

Shkarko Filmin ne 2 Linkat me Posht

 

Pershkrim i shkurter: E vendosur pas ngjarjeve të Driftit Kontinentale, 'Ndjekja epike e Scrat-it për acarimin e tij që është katastrofë atë jashtë Tokës, në të cilën ai vendos një varg ngjarjesh kozmike që ndryshojnë dhe minojnë planetin. Për të shpëtuar veten nga rreziku, Manny, Sid, Diego dhe pjesa tjetër e tufës largohen nga shtëpia e tyre dhe futen në një kërkim të mbushur me eksitim dhe derdhje, ngritje dhe ulje, qeshje dhe përvojë ndërsa udhëtojnë për në tokat ekzotike të reja dhe takohen me një mori të karaktere shumëngjyrësh të reja..........!..Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad