Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Epoka e akullnajave Dubluar ne shqip

                      Shiko Filmin Ne Serverin 2&3 Nese Severi i Pare nuk Puno
  
Shkarko Filmin
×
Kliko 1 Here Ne reklam te mos shtohen seconda te tjer

Përshkrim i shkurter


 Me epokën e akullit një treshe krijesash të pabarabarta - Manny the mamoth leshi, Diego tigrin e sabotuar dhe Sid sloth - gjeni një foshnjë dhe vendosni ta kthejë atë te prindërit e saj. Rrugës, aleatët e pamundur përfundimisht bëhen miq, por kur armiqtë sulmojnë, ndjekja e tyre merr synime shumë më fisnike.

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad