Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Hirushja 2 Dubluar ne shqip

                      Shiko Filmin Ne Serverin 2&3 Nese Severi i Pare nuk Puno
  
Shkarko Filmin
×
Kliko 1 Here Ne reklam te mos shtohen seconda te tjer

Përshkrim i shkurter


 Jaq dhe Gus krijojnë një libër tregimi bazuar në tre ngjarje që ndodhën pas filmit të parë. Historitë përfshijnë kundërshtimin e Hirushes ndaj rregullave të rrepta të gjykatës, duke u bërë njerëzimi i Jaq ​​për një ditë dhe shëlbimi i Anastasia përmes dashurisë

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad