Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

KRISHTLINDJA E SHREKUT Dubluar ne shqip

                      Shiko Filmin Ne Serverin 2&3 Nese Severi i Pare nuk Puno
  
Shkarko Filmin
×
Kliko 1 Here Ne reklam te mos shtohen seconda te tjer

Përshkrim i shkurter


 P.Ne kete film paraqitet Personazhi i Shrekut qe nuk e ka idene se cjane Krishtlindjet dhe ja ben te qarte gomarit qe Perbindeshat nuk i festojne Krishtlindjet, por ne fund ai vendos ti festoje Krishtlindjen ne menyren e tij te Perbindeshit. Me ndihmen e Fiones dhe femijeve te tyre, ai pergatitet per Krishtlindjet, por ndodh nje kthese ne histori, e megjithate ne fund cdo gje shkon mire.

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad