Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Lego DC Batman: Qeshtjet Familjare (Lego DC Batman: Family Matters) Dubluar ne shqip

  
Shkarko Filmin ne 2 Linkat me Posht

Përshkrim i shkurter

 Shënime kërcënuese të dërguara familjes Batman detyrojnë heronjtë e natës të garojnë me kohën për të ndalur të ligun Red Hood, i cili po grumbullon kriminelët e qytetit për t'u hakmarrë ndaj Batmanit. Ndërsa prejardhja e Red Hoodit zbulohet ngadalë, një tjetër kërcënim e vendos Gothamin nën vëzhgimin e rrezikshëm të një armiku misterioz. Tani Batmani duhet të përballët me të kaluarën që shpëtojë të ardhmen. <.

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad