Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Madagaskar 2 Dubluar ne shqip

                      Shiko Filmin Ne Serverin 2&3 Nese Severi i Pare nuk Puno
  
Shkarko Filmin
×
Kliko 1 Here Ne reklam te mos shtohen seconda te tjer

Përshkrim i shkurter


 P.Kafshët e Madagaskarit fluturojnë përsëri në New York City, por tokë përplasëse në një rezervë natyror afrikan, ku takohen të tjerë të llojit të tyre, dhe Alex veçanërisht zbulon trashëgiminë e tij mbretërore si princi i një krenarie

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad