Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Madagaskar 3 Dubluar ne shqip

  
Shkarko Filmin ne 2 Linkat me Posht

Përshkrim i shkurter

 Kafshët e Madagaskarit bashkohen me një cirk të vështirë Evropian për t'u rikthyer në New York, por e gjejnë veten të ndjekur nga një oficer psikotik i kontrollit të kafshëve..

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad