Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Makinat 3 Dubluar ne shqip

                      Shiko Filmin Ne Serverin 2&3 Nese Severi i Pare nuk Puno
  
Shkarko Filmin
×
Kliko 1 Here Ne reklam te mos shtohen seconda te tjer

Përshkrim i shkurter


 I verbër i shoqëruar nga një krijim i ri i vrapuesve që flakërojnë shpejt, legjendar legjendar Lightning McQueen shtyhet jashtë këtij aktiviteti që ai e do. Për t'u rikthyer në lojë, ai do të kërkojë ndihmën e një teknologjie të ri të etur për garën duke përdorur frymëzim nga Fabul Hudson Hornet, plani i saj për të fituar, dhe disa kthesa. Duke provuar se # 95 nuk ka kaluar akoma do të provojë zemrën e një kampioni në skenën më të madhe të Piston Cup Racing!

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad