Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Makinat Dubluar ne shqip

  
Shkarko Filmin ne 2 Linkat me Posht

Përshkrim i shkurter

 Rrufeja McQueen, një makinë garash rokie e nxehtë e drejtuar për të patur sukses, zbulon se jeta ka të bëjë me udhëtimin, e jo me vijën e mbarimit, nëse e gjen veten të zhytur në mënyrë të papritur në qytetin e Route 66 të përgjumur të Radiator Springs. Në rrugë nëpër të gjithë vendin drejt Kampionatit të madh të Piston Cup në Kaliforni për të garuar kundër dy të mirat me përvojë, McQueen njihet me personazhet më të mirë të qytetit.

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad