Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Mbreti Luan 2 Krenaria e Simba-s Dubluar ne shqip

  
Shkarko Filmin ne 2 Linkat me Posht

Përshkrim i shkurter

 Rrethi i jetës vazhdon tani i rritur plotësisht për Simba dhe në vendin e tij si mbreti i Pride Rock. Simba dhe Nala kanë lindur një vajzë, Kiara e cila është po aq rebele sa ishte babai i saj. Sidoqoftë, prindërit e saj janë të shtyrë nga Kiara në shpërqendrim kur tërheq vëmendjen e Kovu, fëmija i luaneshës së lig. A do të heqë Kovu shpirtin e Kiara?

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad