Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Mbreti Luan 3 Dubluar ne shqip

  
Shkarko Filmin ne 2 Linkat me Posht

Përshkrim i shkurter

 Dyshja mbërrijnë në Pride Rock gjatë prezantimit të Simba para kafshëve të Pride Lands. Ndërsa po kalojnë nëpër turmën e shikuesve, Pumbaa në mënyrë eksplozive kalon gazin për shkak të frikës së tij për turmat, duke bërë që kafshët e afërta të ligështohen, por duke bërë që kafshët më larg të përkulen para Simba

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad