Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Mbreti Luan Dubluar ne shqip

  
Shkarko Filmin ne 2 Linkat me Posht

Përshkrim i shkurter

 Një këlysh luani i quajtur Simba nuk mund të presë të bëhet mbret. Por xhaxhai i tij nuk do të ndalet asgjë për ta marrë atë dhe dëshiron që titulli të marrë vetë.

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad