Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Mulan 2 Dubluar ne shqip

  
Shkarko Filmin ne 2 Linkat me Posht

Përshkrim i shkurter

 Mulan merr befasinë e jetës së saj të re kur dashuria e saj, Kapiteni Li Shang i kërkon dorën në martesë. Përpara se të dy të mund të merrnin lumturinë e tyre ndonjëherë, Perandori u vendos atyre një mision sekret, për të shoqëruar tre princesha në Chang'an. Pasi të mësojë se ai do të humbasë profesionin e tij mbrojtës nëse Mulan martohet në familjen Li, Mu Shu është vendosur të drejtojë një pykë mes çiftit

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad