Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Njeriu Merimangë: Universi i Ri (Spider-Man: Into the Spider-Verse)Dubluar ne shqip

  
Shkarko Filmin ne 2 Linkat me Posht

Përshkrim i shkurter

 Fitues i çmimit "Oskar" si filmi animuar më i mirë. Miles Morales, një adoleshent i zakonshëm nga Bruklini, pëson një transformim të jashtëzakonshëm pasi pickohet nga një merimangë radioaktive dhe shndërrohet në një prej shumë Njerëz-mirimangave, nga dimensione të ndryshme, që bashkohen për të shpëtuar Nju Jorkun nga Lordi i krimit Wilson Fisk.

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad