Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Pinguinet e Madagaskarit në një kapelë të Krishtlindjeve Dubluar ne shqip

  
Shkarko Filmin ne 2 Linkat me Posht

Përshkrim i shkurter

 Gjatë pushimeve, kur kritikët e kopshtit zoologjik të Parkut Qendror po përgatiten për Krishtlindje, Private, më rinorja nga pinguinët vëren se Ariu Polar është vetëm. Siguruar se askush nuk duhet të kalojë Krishtlindjet i vetem shkon në qytet për disa pazar të Krishtlindjeve. Gjatë rrugës, ai futet në një çorape.

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad