Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Piratët e vegjël Aventura në Ishullin e Orave Dubluar ne shqip

  
Shkarko Filmin ne 2 Linkat me Posht

Përshkrim i shkurter

 Duke u relaksuar në një breg, Piratët Straw Hat kanë një pushim. Derisa Luffy vuri re që Merry Lëvizja ishte rrëmbyer dhe lundruar larg bregut. Kjo i bën ata të gjuajnë anijen dhe të gjejnë hajdutin që e nxori prej tyre. Ata vrapuan drejt një dueti të quajtur Vëllezërit Vjedhës, të cilët i informuan ata se një grup piratësh të quajtur Trump Kyoudai vodhën anijen e tyre. Pasi ata u ndeshën te Pirates Trump, Nami u tërhoq duke u rrëmbyer përveç kapelës së Luffy. Piratët u gjurmuan prej tyre në ishullin e punës në orë në bazën e tyre. Tani Luffy, Zoro, Sanji, Usopp, Save Nami dhe gjithashtu Vëllezërit Theif duhet të rikuperojnë Gëzimin e Lëvizjes dhe të kthejnë kapelën e kashtës së Shank .

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad