Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Pokemon Unë të zgjedh ty Dubluar ne shqip

                      Shiko Filmin Ne Serverin 2&3 Nese Severi i Pare nuk Puno
  
Shkarko Filmin ne 2 Linkat me Posht

Përshkrim i shkurter

 Ash Ketchum nga Pallet Town është 10 vjeç sot. Kjo do të thotë se ai tani është mjaft i moshuar për t'u bërë një Trainer Pokemon. Ash ëndërron shumë për aventurat që ai do të përjetojë pasi mori Pokemon e tij të parë nga Profesori Oak..

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad