Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Pufet Dubluar ne shqip

  
Shkarko Filmin ne 2 Linkat me Posht

Përshkrim i shkurter

 Kur magjistari i lig Gargamel zgjon Smurfs të vegjël ata bien nga bota e tyre magjike në tonën - në fakt. Të mbërthyer në ny dhe 3 mollë të larta, Smurfs duhet të gjejnë një mënyrë derisa të gjurmohen nga Gargamel poshtë për të kontaktuar fshatin e tyre.

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad