Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Shrek 3 Dubluar ne shqip

  
https://dood.so/e/rz6ti7lmufj8
Shkarko Filmin ne 2 Linkat me Posht

Përshkrim i shkurter

 Princi Charming kryen nje prapa skenës në një lokal, duke u zotuar se ai do të bëhet Mbret i shumë largut dhe do marrë hak për vdekjen e nënës së tij, zana kumbare. Ndërkohë, Mbreti Harold është duke vdekur dhe perbindeshi i biri i tij-me ligj Shreku dhe vajza Princesha Fiona janë për t'u bërë Mbreti dhe Mbretëresha e Shume Shume Largut Për më shum shiko filmin..

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad