Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Supermen Kundër Elites Dubluar ne shqip

                      Shiko Filmin Ne Serverin 2&3 Nese Severi i Pare nuk Puno
  
Shkarko Filmin
×
Kliko 1 Here Ne reklam te mos shtohen seconda te tjer

Përshkrim i shkurter


 Supermeni kthehet në Metropol për të raportuar lajmet dhe për të hetuar më tej Elitën. Supermeni dhe Lois fluturojnë për në Angli për të zbuluar nëse ata dhe bota mund t'i besojnë Elitës. Throughshtë zbuluar përmes Manchester Black se ai i fitoi fuqitë e tij pranë pubertetit dhe e përdori për herë të parë për të shpëtuar motrën e tij Vera nga goditja nga një tren. Elita dhe Supermeni mbërrijnë në skenë për të shpëtuar civilët në një tren metro i cili u bllokua nën ujë për shkak të një sulmi terrorist. Pasi Supermeni dhe Manchester shpëtojnë pasagjerët, terroristët që bombarduan trenin janë vrarë gati nga përpjekja e Manchesterit në marrje në pyetje. Supermeni fillon të shqetësohet për motivet e miqve të tij të ri.

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad