Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Titanet e Rinj Misioni në Tokio Dublur ne shqip

  
Shkarko Filmin ne 2 Linkat me Posht

Përshkrim i shkurter

 Pas një beteje me një shejtan të teknologjisë së lartë të quajtur, Saiko-Tek, Teen Titans udhëtojnë në qytetin e Tokios ku ata gjenden të përqafuar në një konflikt me një armik të lashtë.

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad