Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Titanet e Rinj vs Titanet e Rinj (Teen Titans Go! vs. Teen Titans) Dubluar ne shqip

                      Shiko Filmin Ne Serverin 2&3 Nese Severi i Pare nuk Puno
  
Shkarko Filmin ne 2 Linkat me Posht

Përshkrim i shkurter

 Në Titans adoleshentë shkoni! Kur skifterët nga secila prej botëve ndërtojnë forcat për të groposur dy skuadrat Titan kundër secilit 31, kuinteti komercial i modës, vs Teen Titans supozon në homologët e tyre të vitit 2003. Ata do të duhet të lënë mënjanë dallimet e tyre dhe të punojnë së bashku për të luftuar Trigon, Hexagon, Santa Claus (kjo është e drejtë, Santa!) Dhe vetë koha si një mënyrë për të shpëtuar multiverse.

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad