Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Topa bore Dubluar ne shqip

                      Shiko Filmin Ne Serverin 2&3 Nese Severi i Pare nuk Puno
  
Shkarko Filmin ne 2 Linkat me Posht

Përshkrim i shkurter

 Fëmijët në një fshat të vogël zgjedhin të kenë një luftë të madhe dëbore për të argëtuar veten gjatë pushimit të dimrit. Lluka dhe Sophieeventently janë pionierët e atyre anëve në konflikt. Sophie dhe grupi i saj mbrojnë një kështjellë dëbore kundër sulmit të turpit të Lukës. Cilado anë të përcjell fitoret e forta. Por ajo që fillon si entuziazëm dhe argëtim i pastër rinor përkeqësohet në një konflikt serioz. Kur shumica e fëmijëve vendosin të sulmojnë fortesën në vend se secili dhe të shkatërrojnë çdo copë të kësaj dëbore, gëzimi rikthehet.

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad