Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Boruto djali i Narutos Dubluar ne shqip

  

Shkarko Filmin ne 2 Linkat me Posht

 

Pershkrim i shkurter: Kanë kaluar disa vite nga përfundimi i Luftës së Shinobi. Naruto Uzumaki është Hokage i 7-të i Konohagakure, në këtë epokë të re. Djali i tij, Boruto Uzumaki, së shpejti do të hyjë në provimet e Chûnin, së bashku me Sarada Uchiha dhe Mitsuki misterioze........... .................!..Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad