Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Dhelpra dhe Zagari 2 Dubluar ne shqip

                      Shiko Filmin Ne Serverin 2&3 Nese Severi i Pare nuk Puno
  
Shkarko Filmin ne 2 Linkat me Posht

Përshkrim i shkurter

 Muzika është kudo në një përrallë të ëmbël për mirësinë dhe besnikerinë. Todi dhe Koperi vazhdojnë të grinden si macja me miun, por kur Koperi bashkohet me një bandë tjetër, miqësia e tyre vihet në provë.

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad