Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Dhelpra dhe Zagari Dubluar ne shqip

                      Shiko Filmin Ne Serverin 2&3 Nese Severi i Pare nuk Puno
  
Shkarko Filmin ne 2 Linkat me Posht
Shkarko Filmin ne 2 Linkat me Posht

Përshkrim i shkurter

 Nje dhelper e vogel mbetet jetime ne mes te pyllit. Miqte e tij e cojne tek nje grua e vjeter qe e strehon dhe e mban ne shtepine e saj si nje femije. Fqinj me te eshte nje qenush i vogel zagar. Ata behen miq. Dhe kalojne femijerine bashke.

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad