Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Film Piter Pan 2003 Dubluar ne shqip

                      Shiko Filmin Ne Serverin 2&3 Nese Severi i Pare nuk Puno
  

Përshkrim i shkurter

 Në shtrëngimin e Edwardian London, Wendy Darling mahnit vëllezërit e saj çdo natë me tregime të gjumit të swordplay, swashbuckling dhe kapitenit të frikshëm Kapiten. Sidoqoftë, fëmijët bëhen heronjtë e një histori edhe më të madhe, kur Peter Pan fluturon në çerdhen e tyre një natë dhe i çon ata nëpër çatitë e hënës nëpër një galaktikë yjesh dhe në xhunglat e harlisura të Neverland

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad