Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Hotel Transylvania Dublur ne shqip

                      Shiko Filmin Ne Serverin 2&3 Nese Severi i Pare nuk Puno
  

Përshkrim i shkurter

 Mirësevini në Hotel Transilvani, vendpushimi i lavdishëm i Dracula që është me pesë pjesë, ku mund të jetojë pa asnjë person të lejuar. 1 fundjavë, Dracula ka inkurajuar të gjithë miqtë e tij të festojnë ditëlindjen e vajzës së tij Mavis. Ushqimi i këtyre monstrave legjendare nuk është problem nëse një djalë pengohet në hotel dhe gjithashtu ndryshon gjithçka, por festa fillon me të vërtetë!

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad