Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Naruto rruga drejt ninxha Dubluar ne shqip

                      Shiko Filmin Ne Serverin 2&3 Nese Severi i Pare nuk Puno
  
Shkarko Filmin ne 2 Linkat me Posht

Përshkrim i shkurter

 Pasi Naruto dhe miqtë e tij arrijnë të largojnë Akatsukin famëkeq, shinobi i ri vlerësohet nga familjet e tyre për kryerjen e një misioni të rrezikshëm. Kujtuar sesa i vetëm është, Naruto fillon të pyesë se si është të kesh prindër, kur para tij shfaqet një figurë e çuditshme maskuar - i njëjti shinobi i maskuar përgjegjës për vdekjen e prindërve të tij.

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad