Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Pufet 2 Dubluar ne shqip

                      Shiko Filmin Ne Serverin 2&3 Nese Severi i Pare nuk Puno
  
Shkarko Filmin ne 2 Linkat me Posht

Përshkrim i shkurter

 Magjistari i mbrapshtë Gargamel prodhon një çift kritikësh të gabuar të quajtur Naughties që ai shpreson se do ta lejojë atë të shfrytëzojë thelbin Smurf që është magjik. Por nëse ai zbulon se një Smurf i vërtetë mund t’i sigurojë asaj që dëshiron, dhe thjesht një tërheqje e fshehtë që Smurfette e di mund t’i kthejë Naughties në Smurfs të vërtetë, Gargamel rrëmben Smurfette dhe e sjell atë në Paris, ku ai ka qenë duke fituar adhurimin e panumërt pasi universi është magjistari më i madh. Asshtë po aq sa pa, Clumsy, Grouchy dhe Vanity për t'u rikthyer në botë, të ribashkohen me miqtë e tyre individual Patrick dhe Grace Winslow, dhe ta shpëtojnë atë! A mundet që Smurfette, i cili është ndjerë gjithmonë i ndryshëm nga Smurf-et e tjera, të gjejë një referencë për Naughties Vexy së bashku me Hackus-in apo do të binden Smurf-et e saj që dashuria e tyre për të është Blu Autentike?

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad