Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Vogelushet Bratz Shpetojne Krishtlindjen Dubluar ne shqip

                      Shiko Filmin Ne Serverin 2&3 Nese Severi i Pare nuk Puno
  
Shkarko Filmin ne 2 Linkat me Posht

Përshkrim i shkurter

 Bratz Babyz janë përsëri dhe më të devotshëm se kurrë në këtë aventurë të mrekullueshme të ëmbël të Krishtëlindjes në lidhje me fuqinë e miqësisë dhe qëndrimit pozitiv! Kur një udhëtim në qendrën tregtare me Gran çon në një zbulim tronditës se Santa nuk do të jetë në gjendje të "dorëzojë" këtë Krishtëlindje, Bratz Babyz i merr gjërat në duart e tyre dhe të punojnë së bashku për të shpëtuar Krishtlindjet!

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad