Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Ali Baba Dubluar ne shqip

                      Shiko Filmin Ne Serverin 2&3 Nese Severi i Pare nuk Puno
  

Përshkrim i shkurter

 Ali Baba është një prestar i varfër i drurit që fiton pasuri të menjëhershme kur ndodh në një shpellë hajdutësh që përmban thesare të panumërta.

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad