Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Anastasia Dubluar ne shqip

                      Shiko Filmin Ne Serverin 2&3 Nese Severi i Pare nuk Puno
  

Përshkrim i shkurter

 Kjo aventurë rrëfen historinë e vajzës së czarit të fundit të Rusisë. Rasputin vendos një mallkim për familjen Romanov, Empress Maria, gjithashtu nëna e saj e madhe dhe Anastasia, janë ndarë. Pasi të rritet në një jetimore, Anastasia takohet me dy burra që kërkojnë një shpërblim. Treshja udhëton për në Paris, ku zbulojnë se emperia është rritur skeptike

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad