Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Princesha Dhe Bretkosa Dubluar ne shqip

  

 

Pershkrim i shkurter: Një kameriere, e dëshpëruar për të përmbushur ëndrrat e saj si pronare e restorantit, është vendosur në një udhëtim për ta kthyer një princ bretkocë në një qenie njerëzore, por ajo duhet të përballet me të njëjtin problem pasi ta puth..........!..Post a Comment

1 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad