Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Simbad Legjenda e shtate detrave Dubluar ne shqip

  

 

Pershkrim i shkurter: Detari i legjendës është përshtatur nga perëndeshë Eris për vjedhjen e Librit të Paqes, dhe duhet të udhëtojë në fushën e saj në fund të botës për ta marrë atë dhe për të shpëtuar jetën e mikut të tij të fëmijërisë, Princ Proteus..... .................!..Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad