Javascript required
Shkruaj Emrin E Filmit/Serialit Dhe kerko!

Tangled Dubluar ne shqip

                      Shiko Filmin Ne Serverin 2&3 Nese Severi i Pare nuk Puno
  

Përshkrim i shkurter

 Pasi banditët e shumë të kërkuar të mbretërisë dhe shumë simpatik Flynn Rider adoptuan në një kullë misterioze, Rapunzel e mori peng si me 70 metra flokë të këndshëm dhe të këndshëm. Kapiteni kurioz i Flynn, i cili po kërkon biletën jashtë kullës ku është mbyllur për dekada, bën një marrëveshje me hajdut të pashëm dhe dueti i pamundshëm e zhvendos në një arratisje të mbushur me veprim, të mbushur me një kal të super polic, gjithashtu një kameleon tepër i mbrojtur dhe një bandë e bandave të pub-ve.

Post a Comment

0 Comments
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.

Top Post Ad